31 грудня 2014 року №105 "Про звільнення з посади директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

31 грудня 2014 року                                                          №105

У зв’язку із закінченням терміну дії контракту з директором комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради Примак Ю.В., відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 16.04.2014 №736, керуючись Кодексом Законів про працю України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Звільнити Примак Юлію Володимирівну з посади директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради в зв'язку з закінченням строку дії контракту 31 грудня 2014 року відповідно до пункту 2 статті 36 Кодексу Законів про працю України.

2.Подати розпорядження на затвердження сесії районної ради.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                                   підпис                            В. Ничипорук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.