22 грудня 2014 року №100 "Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2015 році"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

22 грудня 2014 року                                                          №100

Про підвищення кваліфікації посадових

осіб місцевого самоврядування виконавчого

апарату районної ради у 2015 році

Відповідно до статей 8, 19  Закону  України  "Про  службу  в органах  місцевого  самоврядування", Плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2015 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 11 грудня 2014 року №633:

Затвердити план-графік підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого апарату районної ради у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2015 рік згідно з додатком.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                                        підпис                    В.Ничипорук

до розпорядження

голови районної ради

22.12.2014  №100

План-графік підвищення кваліфікації

Вид підвищення кваліфікації та назва програми

Найменування посад

Прізвище, ім`я,

по батькові

Термін навчання

Короткостроковий семінар "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні"

Заступник голови районної ради

Пилипчук Людмила Петрівна

21.01.2015- 23.01.2015

Короткостроковий семінар "Бухгалтерський облік та звітність у бюджетних установах"

Головний бухгалтер

(бухгалтер) виконавчого апарату районної ради

Яковчук Валентина Іванівна

Лазарець Марина Михайлівна

14.04.2015- 15.04.2015

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Дроженець Богдан Олександрович

05.05.2015-

07.05.2015

Короткостроковий семінар "Про запобігання корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, державних установах"

Посадові особи місцевого самоврядування

Лютий –

грудень (за окремим графіком)

Заступник голови районної ради                      підпис                       Л.Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.