18 грудня 2014 року №98 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

18 грудня 2014 року                                                          №98

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку і законності та з нагоди Дня міліції:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради наступних працівників Березнівського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області:

Горбатюка Ігоря Вікторовича, слідчого слідчого відділення;

Ковалика Сергія Васильовича, майора міліції, помічника начальника районного відділу – оперативного чергового чергової частини штабу;

Ляпчука Андрія Володимировича, лейтенанта міліції, дільничного інспектора міліції сектору  дільничних інспекторів міліції;

Ціпана Анатолія Сергійовича, старшину обслуговуючого персоналу і охорони.

Голова ради                            підпис                                  В. Ничипорук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.