28 жовтня 2014 року №78 "Про матеріальне стимулювання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

28 жовтня 2014 року                                                          №78

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про службу в органах місцевого самоврядування"; постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268  ”Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами, наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 ”Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів“ із змінами,  Положення про преміювання, встановлення надбавок, доплат, надання матеріальної допомоги  та допомоги на оздоровлення  працівникам  виконавчого апарату Березнівської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради  від 28 грудня 2006 року № 53; рішень районної ради від 16 квітня 2014 року № 740 ” Про умови оплати праці ”, від 27 червня 2014 року № 784  Про внесення змін до рішення районної ради від 16 квітня 2014 року № 740  ”Про умови оплати праці ”, від 18 вересня 2014 року № 815 ”Про умови оплати праці заступника голови районної ради”, розпорядження  голови районної ради від 2 січня 2014 року № 1 "Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату  районної ради" :

1. Преміювати працівників виконавчого апарату районної ради  відповідно до їх  особистого вкладу  в загальні результати  роботи  за жовтень 2014 року за рахунок фонду преміювання та  економії  фонду оплати праці  згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням  розпорядження  залишаю за собою.

Голова  ради                                 (підпис)                                  В.Ничипорук