25 вересня 2014 року №73 "Про матеріальне стимулювання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

25 вересня 2014 року                                                      №73

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 15.11.2011 №3327/5 «Про умови оплати праці працівників архівних установ на основі Єдиної тарифної сітки», розпорядження голови районної ради від 01.07.2014  №48 «Про умови оплати праці директора Трудового архіву Березнівського району» та згідно з порядком, визначеним «Положенням про преміювання працівників Трудового архіву Березнівського району», затвердженим наказом директора Трудового архіву Березнівського району від 12.07.2007 №8:

1.Преміювати директора Трудового архіву Березнівського району Семеновича Миколу Володимировича за результатами роботи у вересні 2014 року в розмірі 50% посадового окладу за рахунок фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                          (підпис)                                  В. Ничипорук