19 вересня 2014 року №70 "Про нагородження Подякою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

19 вересня 2014 року                                                                  №70

Про нагородження Подякою районної ради

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 "Про  Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради":

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у національно-патріотичне відродження України та з нагоди 25-річчя створення Народного Руху України за перебудову нагородити Подякою районної ради жителів міста Березне:

Євтушка Миколу Сергійовича;

Куц Аллу Володимирівну;