22 грудня 2014 року №99 "Про матеріальне стимулювання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

22 грудня 2014 року                                                      №99

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 15.11.2011 року №3327/5 «Про умови оплати праці працівників архівних установ на основі Єдиної тарифної сітки», розпорядження голови районної ради від 01.07.2014  № 48 «Про умови оплати праці директора Трудового архіву Березнівського району» та згідно порядку, визначеного «Положенням про преміювання працівників Трудового архіву Березнівського району», затвердженого наказом №8 від 12.07.2007 року директора Трудового архіву Березнівського району, за забезпечення високих показників в діяльності Трудового архіву та з нагоди Дня працівників архівних установ:

1.Преміювати директора Трудового архіву Березнівського району Семеновича Миколу Володимировича  в сумі 1200,00 (одна тисяча двісті) гривень в межах затвердженого кошторису за рахунок економії фонду оплати праці.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради            підпис        В. Ничипорук

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.