від 11 грудня 2013 року №70 "Про перенесення робочих днів у 2014 році"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

11 грудня 2013 року                                                                         70

Про перенесення робочих днів у 2014 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 21 листопада 2013 р. № 920-р «Про перенесення робочих днів у 2014 році» та з метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня – Різдва Христового,  а  також  раціонального   використання   робочого   часу:

1.Перенести робочий день з понеділка  6 січня - на суботу 8 лютого.

2.Оприлюднити розпорядження голови районної ради на офіційному веб-сайті районної ради.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Голова ради       (підпис)      В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.