від 11 грудня 2013 року №69 "Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2014 році"

Рівненської області

(Шосте  скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

11 грудня 2013 року                                                                      №69

Про підвищення кваліфікації  посадових осіб місцевого самоврядування  виконавчого апарату районної ради у 2014 році

Відповідно до статті 8  Закону  України  "Про  службу  в органах  місцевого  самоврядування",  Плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2014 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 4 грудня 2013 року №654:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого апарату районної ради у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2014 рік згідно з додатком.

2. Розпорядження голови районної ради від 25 грудня 2012 року №81 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2013 році» визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Голова ради  (підпис)  В. Лашта

Анонси подій

Випадкове зображення

13.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.