від 10 грудня 2013 року №68 "Про матеріальне стимулювання"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

10 грудня 2013 року                                                         №68

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Положення про преміювання, встановлення надбавок, доплат, матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення працівникам Трудового архіву Березнівського району, затвердженого наказом директора Трудового архіву від 12.07.2007 №8 та погодженого головою районної ради 12.07.2007, за забезпечення високих показників в діяльності Трудового архіву та з нагоди Дня працівників архівних установ:

Преміювати директора Трудового архіву Березнівського району  Мірчука Ю.К. у розмірі посадового окладу за рахунок економії фонду оплати праці.

Голова ради                   (підпис)                 В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.