від 02 грудня 2013 року №66 "Про скликання двадцять шостої позачергової сесії районної ради шостого скликання"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

02 грудня 2013 року                                                                          №66

Про скликання двадцять шостої  позачергової сесії районної ради шостого скликання

Враховуючи пропозиції депутатів районної ради (додаються), відповідно до частини 4, 7 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради:

1. Скликати двадцять шосту позачергову сесію районної ради шостого скликання з 4 грудня 2013 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії районної ради шостого скликання 4 грудня 2013 року о 12.00 годині у сесійній залі районної ради (м. Березне, вул. Київська, 6) з наступним переліком питань:

Про звернення депутатів Березнівської районної ради до Президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака з приводу підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та останніх подій в Україні. Доповідач: Мельник І.П., депутат районної ради.

Про звернення Березнівської районної ради до Верховної Ради України щодо підтримки євроінтеграційного вектору України. Доповідач: Сухан В.Г., депутат районної ради.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів порядок денний позачергової сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

4. Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Внести зміни в розпорядження голови районної ради від 19 листопада 2013 року №61, замінивши у тексті розпорядження словосполучення «двадцять шоста сесія» на словосполучення «двадцять сьома  сесія».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради   (підпис)          В.Лашта

Анонси подій

Випадкове зображення

10.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.