від 02 грудня 2013 року №66 "Про скликання двадцять шостої позачергової сесії районної ради шостого скликання"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

02 грудня 2013 року                                                                          №66

Про скликання двадцять шостої  позачергової сесії районної ради шостого скликання

Враховуючи пропозиції депутатів районної ради (додаються), відповідно до частини 4, 7 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради:

1. Скликати двадцять шосту позачергову сесію районної ради шостого скликання з 4 грудня 2013 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії районної ради шостого скликання 4 грудня 2013 року о 12.00 годині у сесійній залі районної ради (м. Березне, вул. Київська, 6) з наступним переліком питань:

Про звернення депутатів Березнівської районної ради до Президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака з приводу підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та останніх подій в Україні. Доповідач: Мельник І.П., депутат районної ради.

Про звернення Березнівської районної ради до Верховної Ради України щодо підтримки євроінтеграційного вектору України. Доповідач: Сухан В.Г., депутат районної ради.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів порядок денний позачергової сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

4. Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Внести зміни в розпорядження голови районної ради від 19 листопада 2013 року №61, замінивши у тексті розпорядження словосполучення «двадцять шоста сесія» на словосполучення «двадцять сьома  сесія».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради   (підпис)          В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.