від 02 грудня 2013 року №65 "Про участь делегації Березнівського району у святкових урочистостях до Дня місцевого самоврядування у м.Рівне"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

02 грудня  2013 року                                                                     №65

Відповідно до заходів з підготовки та відзначення в області Дня місцевого самоврядування, затверджених головою Рівненської обласної ради Кичатим Ю.С. 7 листопада 2013 року, з метою забезпечення участі представників місцевого самоврядування району у святкових урочистостях до Дня місцевого самоврядування в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі:

1.Начальнику фінансово-господарського відділу Яковчук В.І. відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради від 26 грудня 2012 року №493, вирішити питання транспортного забезпечення делегації Березнівського району 5 грудня 2013 року за маршрутом Березне-Рівне-Березне.

2.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради          (підпис)        В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.