від 02 грудня 2013 року №64 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

02 грудня 2013 року                                                                              №64

Про нагородження  Почесною грамотою районної ради

Відповідно до Указу Президента України від 25 листопада 2000 року "Про День місцевого самоврядування", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 "Про Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради":

1.За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою районної ради:

Котелюх Ольгу Олексіївну, секретаря Яринівської сільської ради;

Тарасюка Василя Васильовича, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету.

2.За активну депутатську діяльність, принципове відстоювання інтересів територіальних громад району та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою районної ради:

Гуменюка Юрія Дмитровича, депутата районної ради;

Пилипчук Людмилу Петрівну, депутата районної ради.

3.За перемогу у І турі обласного конкурсу "Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини" в 2013 році нагородити Почесною грамотою районної ради:

Воробей Ірину Андріївну, секретаря Вітковицької сільської ради, у номінації "Кращий секретар сільської, селищної, міської рад";

Старінського Віталія Сергійовича, Зірненського сільського голову, у номінації "Кращий сільський, селищний, міський голова".

4. Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на веб-сайті районної ради.

Голова ради       (підпис)      В. Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.