від 26 листопада 2013 року №63 "Про матеріальне стимулювання"

Рівненської області

(Шосте  скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

26 листопада 2013 року                                                                         № 63

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про службу в органах місцевого самоврядування"; постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268  ”Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами, наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 ”Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів “із змінами, рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 496 "Про умови оплати праці на 2013 рік", Положення про преміювання, встановлення надбавок, доплат, надання матеріальної допомоги  та допомоги на оздоровлення  працівникам  виконавчого апарату Березнівської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради  від 28 грудня 2006 року № 53; розпорядження  голови районної ради від  2 січня 2013 року № 1 "Про умови оплати праці  працівників виконавчого апарату  районної ради" :

1. Преміювати працівників виконавчого апарату районної ради  відповідно до їх  особистого вкладу  в загальні результати  роботи  за листопад 2013 року за рахунок фонду преміювання та  економії  фонду оплати праці  згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням  розпорядження  залишаю за собою.

Голова  ради          (підпис)         В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.