від 1 жовтня 2013 року №51 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

1 жовтня 2013 року                                                                          №51

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За значні досягнення в реалізації державної політики у сфері національної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради:

Мазур Ганну Петрівну, бібліотекаря комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет" Березнівської районної ради;

Капранчук Тетяну Миколаївну, директора Великосовпівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області;

Цимбалюка Володимира Федоровича, вчителя математики та інформатики Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради Рівненської області.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради        (підпис)         В.Лашта

Анонси подій