від 18 липня 2013 року №39 "Про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2013 рік по Березнівській районній раді"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

18 липня 2013 року                                                                       №39

Про затвердження паспортів бюджетних програм

місцевого бюджету на 2013 рік по Березнівській районній раді

Відповідно до частини 8 статті 20 Бюджетного Кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2010 №679 "Про деякі питання проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів" (зі змінами), наказу Міністерства фінансів України від 02.08.2010  №805 "Про затвердження Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів", наказу Міністерства фінансів України від  01.10.2010 №1147 "Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі "Державне управління", наказу Міністерства фінансів України від 27.07.2011 №945 "Про затвердження Примірного переліку результативних показників бюджетних програм для місцевих бюджетів за видатками, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів", рішення Березнівської районної ради від 27.06.2013 №592 "Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік", керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

Затвердити паспорти бюджетних програм на 2013 рік, по головному розпоряднику коштів "Березнівська районна рада", за наступними кодами Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, що додаються:

КПКВ 0110060 "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів";

КПКВК 0118600 "Інші видатки".

Заступник голови ради   (підпис)    С. Михальчук

Анонси подій