від 30 травня 2013 року №30 "Про нагродження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

30 травня 2013 року                                                                  №30

Про  нагородження Почесною грамотою районної ради

Відповідно до рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 "Про Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради", нагородити Почесною грамотою районної ради:

1. За значні творчі досягнення:

Жабчика Олександра Олеговича, учня 2 класу Березнівської загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів, переможця Всеукраїнського конкурсу обласного етапу "Таланти багатодітної родини";

Мелещук Ірину Валентинівну, ученицю 8 класу Березнівської загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів, переможця обласного конкурсу "Юна зірка";

Пастушок Катерину Юріївну, ученицю 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів", переможця обласного конкурсу "Юна зірка".

2. За високі спортивні досягнення:

Бобровську Валентину Іванівну, ученицю 11 класу Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю, кандидата у майстри спорту України зі стрільби з лука, призера Чемпіонату України;

Войхевича Олексія Михайловича, учня 11 класу Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю, майстра спорту України зі стрільби з лука, призера Чемпіонату України;

Солов’я Олексія Богдановича, учня 11 класу Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю, кандидата у майстри спорту України з веслування на байдарках та каное, призера Чемпіонату України.

3. Розпорядження опублікувати в районні газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради        (підпис)           В.Лашта