від 23 травня 2013 року №28 "Про надання одноразової грошової допомоги"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

23 травня  2013 року                                                                         № 28

Про надання одноразової  грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень   громадян   щодо   надання   одноразової   грошової   допомоги   від 22 травня 2013 року №5, в зв’язку із скрутним матеріальним становищем сім"ї та необхідністю проведення лікування:

1. Надати одноразову грошову допомогу Удодіку Дмитру Омеляновичу, ………………………………, в сумі 200 гривень.

2. Кошти в сумі 200 (двісті) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради        (підпис)                 В. Лашта