від 7 травня 2013 року №25 "Про затвердження форми подорожнього листа службового легкового автомобіля"

Рівненської області

(Шосте  скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

7 травня 2013 року                                                                      № 25

Про затвердження   форми  подорожнього   листа службового легкового автомобіля

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України  від 24.05.1995 № 88 ”Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку ”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.06.1995 за № 168/704 із змінами та доповненнями , наказу Державної служби статистики України  від 19.03.2013  № 95 ”Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету статистики України від 17 лютого 1998 року № 74 "Про затвердження типової форми первинного обліку роботи службового легкового автомобіля та Інструкції про порядок її застосування",  з метою  подальшого  удосконалення   організації   первинного  обліку роботи службового легкового автомобіля:

1. Затвердити форму "Подорожній лист службового легкового  автомобіля" згідно з додатком та ввести у дію з 1 травня 2013 року.

2. Вважати  обов'язковим  застосування   подорожнього  листа затвердженої форми  в  Березнівській районній раді.

3. Застосовувати і надалі норму витрат пального на автомобіль ГАЗ - 31105 (реєстраційний № ВК 0900АІ) у розмірі 11,2 л. на 100 км. відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 10.02.1998 № 43 ”Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті ” із змінами, внесеними наказом Міністерства інфраструктури України  від 24.01.2012 № 36 ”Про затвердження змін до норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті ”.

4. Контроль за виконанням розпорядження  покласти  на  заступника голови районної ради  Михальчука С.І.

Голова  ради      (підпис)            В.Лашта