від 1 квітня 2013 року №18 "Про Міжнародний день дитячої книги"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

1 квітня 2013 року                                                            №18

Про Міжнародний день дитячої книги

З метою забезпечення належної організації щодо проведення в районі Міжнародного дня дитячої книги:

1.Заступнику голови районної ради Михальчуку С.І., керуючому справами виконавчого апарату Дроженцю Б.О. вирішити організаційні питання стосовно участі депутатів районної ради у заходах з нагоди відзначення в районі Міжнародного дня дитячої книги.

2.Начальнику фінансово-господарського відділу Яковчук В.І. відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради від 26 грудня 2012 року №493, вирішити питання щодо придбання літератури для вручення у бібліотеку дитячого відділення комунального закладу охорони здоров'я "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Голова ради    (підпис)    В.Лашта

Анонси подій