від 20 березня 2013 року №16 "Про перебування делегації Зачепилівського району Харківської області на території Березнівського району"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

20 березня 2013 року                                                            №16

З метою забезпечення належної організації щодо перебування 20 березня 2013 року делегації Зачепилівського району Харківської області на території району:

1.Затвердити план перебування делегації Зачепилівського району Харківської області на території району 20 березня 2013 року, що додається.

2.Заступнику голови районної ради Михальчуку С.І., керуючому справами виконавчого апарату районної ради Дроженцю Б.О. забезпечити вирішення організаційних питань щодо виконання плану перебування делегації Зачепилівського району Харківської області на території району 20 березня 2013 року.

3.Начальнику фінансово-господарського відділу Яковчук В.І. відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради від 26 грудня 2012 року №493, вирішити питання забезпечення членів делегації сувенірною та поліграфічною продукцією.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради            (підпис)        В.Лашта

Затверджено

розпорядженням голови Березнівської районної ради

"20" березня 2013 року

перебування делегації Зачепилівського району Харківської області

на території Березнівського району Рівненської області

20 березня 2013 року

10.00 – 10.05

Зустріч делегації Зачепилівського району в с.Кам'янка та ознайомлення з порядком перебування в районі

Інформує:   Лашта Віталій Іванович – голова районної ради

10.05 – 10.15

Кам'янський культурно-дозвіллєвий комплекс:

Кам'янський сільський будинок культури

публічно-шкільна бібліотека-філія с.Кам'янка

Супроводжують:

Сарай Раїса Стахівна – Кам'янський сільський голова

Яреш Ірина Леондівна ­– директор сільського будинку культури

10.15 – 10.25

Заклади торгівлі села Кам'янка

Супроводжує: Сарай Раїса Стахівна – Кам'янський сільський голова

10.25 – 10.45

Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Супроводжує: Калюта Михайло Михайлович – директор школи, депутат районної ради

10.45 – 10.50

Переїзд до ТОВ "Українська сірникова фабрика"

10.50 – 11.10

Ознайомлення з роботою ТОВ "Українська сірникова фабрика"

11.10 – 11.40

Спортивні споруди:

комунальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Березнівської районної ради

Супроводжує: Широченко Віктор Геннадійович – директор  школи

дитячо-юнацька спортивна школа фізкультурно-спортивного товариства "Колос"

Супроводжує: Коток Петро Васильович – директор школи, депутат районної ради

стадіон "Колос"

Супроводжує: Лев Євген Давидович – директор спортивних споруд при управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

11.40 – 11.50

Центральна районна дитяча бібліотека

Супроводжує: Гарбар Лариса Андріївна, директор централізованої системи публічно-шкільних бібліотек району

11.50 – 12.00

Комунальне підприємство "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради Супроводжує:

Горбатюк Лілія Костянтинівна – директор КП "ТРК "Березне"

12.00 – 13.00

Ознайомлення з досвідом роботи районної ради та райдержадміністрації з питань формування Стратегії економічного та соціального розвитку Березнівського району, залучення інвестиційних коштів, роботи районної ради.

13.00 – 14.00

Обід

14.00 – 14.30

Переїзд до с.Балашівка

14.30 – 16.00

Об’єкти соціально – культурного призначення села Балашівка:

Балашівський сільський будинок культури

спортивний комплекс Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

Балашівський навчально-виховний комплекс «Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

Супроводжують:

Грицик Уляна Ігорівна – Балашівський сільський голова

Драганчук Алла Вікторівна –  директор НВК

16.00 – 16.20

Зустріч з приватним підприємцем Прядуном Адамом Володимировичем з питань розвитку агротуризму.

16.20 – 18.00

Підсумки. Обмін думками.

Заступник голови районної ради                                                                 С.Михальчук

Анонси подій