від 30 січня 2013 року №10 "Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної радипокладених на них обов’язків і завдань у 2012 році"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

30 січня  2013 року                                                                                       № 10

Про проведення  щорічної оцінки виконання посадовими особами

виконавчого апарату районної радипокладених на них обов’язків

і завдань  у  2012  році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 року №1440 «Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування», наказу Головдержслужби України від 30 червня 2004 року №102, з метою здійснення контролю за проходженням служби та професійними досягненнями посадових осіб виконавчого апарату районної ради:

1.Провести до 1 березня 2013 року щорічну оцінку виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов'язків і завдань за підсумками роботи у 2012 році.

2. Затвердити списки осіб, які підлягають щорічній оцінці згідно з додатком.

3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 4 лютого 2011 року №13 «Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради місцевого самоврядування покладених на них обов’язків».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови ради Михальчука С.І.

Голова ради              (підпис)          В.Лашта

до розпорядження

голови районної ради

від 30 січня 2013 року