від 2 січня 2013 року №2 "Про встановлення лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради"

Рівненської області

(Шосте  скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

2 січня 2013 року                                                                           № 2

Про  встановлення  лімітів на   утримання   легкового

автотранспорту районної ради

З метою економного використання коштів та матеріальних ресурсів на утримання легкового автотранспорту районної ради:

1. Встановити на 2013 рік щомісячний ліміт на легковий автомобіль ГАЗ – 31105 № ВК 0900АІ    пробіг 4600 км та витрати пального в кількості  515 л.

2. Придбання запасних частин, для проведення поточного та капітального ремонтів легкового автомобіля, здійснювати відповідно до затвердженого кошторису витрат районної ради.

3. Начальнику фінансово-господарського відділу,головному бухгалтеру районної ради  Яковчук В.І. забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів.

Голова ради        (підпис)    В.Лашта