від 17 грудня 2012 року №77 "Про нагородженняПочесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

17 грудня 2012 року                                                               77

Про нагородженняПочесною грамотою районної ради

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку і законності та з нагоди Дня міліції:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради наступних співробітників Березнівського РВ УМВС України в Рівненській області:

Грибинця Олександра Івановича, майора міліції, помічника начальника районного відділу-оперативного чергового чергової частини;

Лисунова Олександра Васильовича, старшого лейтенанта міліції, оперуповноваженого сектору карного розшуку;

Мороза Олександра Васильовича, лейтенанта міліції, інспектора відділення державної автомобільної інспекції;

Цапука Валерія Анатолійовича, капітана міліції, старшого оперуповноваженого групи кримінальної міліції у справах дітей.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Заступник голови районної ради                                                 С. Михальчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.