від 7 грудня 2012 року №74 "Про надання одноразової грошової допомоги"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

7 грудня 2012 року                                                                         № 74

Про надання одноразової

грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень   громадян   щодо   надання   одноразової   грошової   допомоги   від 5 грудня 2012 року №15, в зв’язку із скрутним матеріальним становищем сімей та необхідністю проведення лікування:

1. Надати одноразову грошову допомогу таким жителям району:

Броновицькій Юлії Іванівні, ………………………., в сумі 900 гривень;

Малярчуку Миколі Андрійовичу, ……………………….., в сумі 1000 гривень;

Мосійчуку Василю Миколайовичу, ………………………, в сумі 1000 гривень;

Окерешко Валентині Адамівні, …………………….., в сумі 900 гривень.

Шнайдер Антоніні Петрівні, ………………………., в сумі 900 гривень;

2. Кошти в сумі 4700 (чотири тисячі сімсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                                                                                                                      В. Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.