від 4 грудня 2012 року №71 "Про участь делегації Березнівського району у святкових урочистостях до Дня місцевого самоврядування у м.Рівне"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

4 грудня 2012 року                                                               №71

З метою  забезпечення участі представників місцевого самоврядування району у святкових урочистостях до Дня місцевого самоврядування в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі:

1.Начальнику фінансово-господарського відділу Яковчук В.І. відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2012 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30 грудня 2011 року №319, вирішити питання транспортного забезпечення делегації Березнівського району 6 грудня 2012 року за маршрутом Березне-Рівне-Березне.

2.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                                                            В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.