від 14 листопада 2012 року №68 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

14 листопада  2012 року                                                                          68

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

Відповідно до Положення про Почесну грамоту Березнівської районної ради та Подяку Березнівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 27 квітня 2012 року №409, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ефірного радіомовлення району та з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради Гуменного Богдана Володимировича, редактора відділу інформаційних програм комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради                                                                                        В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.