від 13 листопада 2012 року № 67 "Про надання одноразової грошової допомоги"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

13 листопада 2012 року                                                                         № 67

Про надання одноразової

грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень   громадян   щодо   надання   одноразової   грошової   допомоги   від 12 листопада 2012 року №14, в зв’язку із скрутним матеріальним становищем сімей та необхідністю проведення лікування:

1. Надати одноразову грошову допомогу таким жителям району:

Ковальчуку Анатолію Олександровичу, ................................, сумі 900 гривень;

Литвинчук Ользі Микитівні, ………………………., в сумі 600 гривень;

Мельник Олені Кононівні, ……………………….., в сумі 900 гривень;

Нечипорку Петру Івановичу, …………………………..,  в сумі 600 гривень;

Сичику Михайлу Яковичу, ……………………………,  в сумі 500 гривень;

Стахнюк Ользі Федорівні, ………………………,  в сумі 900 гривень;

Щадей Людмилі Миколаївні, ……………………..,  в сумі 900 гривень.

2. Кошти в сумі 5300 (п'ять тисяч триста) гривень виділити із районного бюджету управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                                                                                                                      В. Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.