від 1 листопада 2012 року №66 "Про проведення І туру обласного Конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини» в 2012 році"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

1 листопада   2012 року                                                                          № 66

Про проведення І туру обласного

Конкурсу «Краща посадова особа

органів місцевого самоврядування

Рівненщини» в 2012 році

Відповідно до статті 4 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови обласної ради від 24 жовтня 2012 року №270 "Про обласний конкурс "Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини":

1.Провести І тур обласного конкурсу "Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини" 12 листопада 2012 року об 11.00 годині у Малому залі Березнівської районної ради (м.Березне, вул. Київська, 6).

2.Виконавчому апарату районної  ради довести до відома сільських, селищного, міського голів інформацію щодо дати, часу і місця проведення Конкурсу.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Голова ради                                                                                     В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.