від 2 жовтня 2012 року №57 "Про скликання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

від 2 жовтня 2012 року                                                     №57

Про скликання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Скликати вісімнадцяту позачергову сесію районної ради шостого скликання 5 жовтня 2012 року.

2.   Провести пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання 5 жовтня 2012 року у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається. Початок засідання о 10 годині.

3.   Виконавчому апарату районної ради:

3.1 довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії районної ради, пленарного засідання сесії;

3.2. забезпечити депутатів матеріалами вісімнадцятої позачергової сесії районної ради;

3.3. на пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради запросити голову районної державної адміністрації та його заступників, окремих начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників силових структур району, представників засобів масової інформації.

4. Повідомлення про скликання вісімнадцятої позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради (підпис) В.Лашта

до розпорядження голови Березнівської районної ради

від 2 жовтня 2012 року №57

ОРІЄНТОВНИЙ  ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

ВІСІМНАДЦЯТОЇ  ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Березнівської районної ради шостого скликання

5 жовтня 2012 року

1.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на  2012 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 лютого 2012 року №330

Доповідає: Федоренко С.В., перший заступник голови районної державної адміністрації

2.

Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік

Доповідає: Цьомко Л.З., начальник фінансового управління районної державної адміністрації

3.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради (підпис) Б.Дроженець

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.