від 10 серпня 2012 року №46 "Про ліміти споживання енергетичної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення на 2012 рік "

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 10 серпня2012 року№46

Про ліміти споживання енергетичної енергії, природного газу, водопостачання таводовідведення на 2012 рік

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 15.06.2012№ 232 ”Про ліміти споживання теплової і енергетичної енергії, природного газу,води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району на 2012 рік ”,з метою оптимізації енергоспоживання,а також економії бюджетних коштів:

1.Встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках на 2012 рік згідно з додатком.

2.Забезпечитисистематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Головаради  (підпис)В.Лашта

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.