від 10 серпня 2012 року №46 "Про ліміти споживання енергетичної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення на 2012 рік "

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 10 серпня2012 року№46

Про ліміти споживання енергетичної енергії, природного газу, водопостачання таводовідведення на 2012 рік

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 15.06.2012№ 232 ”Про ліміти споживання теплової і енергетичної енергії, природного газу,води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району на 2012 рік ”,з метою оптимізації енергоспоживання,а також економії бюджетних коштів:

1.Встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках на 2012 рік згідно з додатком.

2.Забезпечитисистематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Головаради  (підпис)В.Лашта

Анонси подій

Випадкове зображення

5.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.