від 10 серпня 2012 року №45 "Про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2012 році "

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 10 серпня 2012 року№ 45

Пропроведенняатестації посадових осіб місцевого самоврядування

виконавчого апарату районної ради у 2012 році

Відповідно до постановиКабінету Міністрів Українивід26 жовтня 2001 року №1440 «Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування» та з метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради:

1.Провести з 20 вересня 2012 року атестацію посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради, у тому числітих, які внаслідокорганізаційних змін обіймають посадименше ніж один рік, якщо їх посадові обов’язки не змінилися.

2.Для проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради:

утворити атестаційну комісію районної ради та затвердити їїскладзгідно з додатком 1;

затвердити графіки проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради згідно з додатком 2.

3. Взяти до уваги, що не підлягають атестації посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають на займаній посаді менше ніж один рік, крім зазначених у пункті першому цього розпорядження, жінки, які працюють менше ніж один рік після виходу на роботу з відпустки по вагітності і пологах чи догляду за дитиною.

Жінки, які перебувають у відпустці по вагітності, пологах і догляду за дитиною, проходять атестацію не раніше ніж через рік після виходу на роботу.

4.Атестаційній комісії у своїй діяльності керуватися Положенням про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради.

5.Розпорядження голови районної ради від 8 липня 2008 року №23 "Про проведення атестації посадових осіб виконавчого апарату районної ради" визнати таким, що втратило чинність.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

Голова ради(підпис) В.Лашта

Випадкове зображення

6.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.