від 30 липня 2012 року № 43 "Про проходження практики"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 30 липня2012 року№ 43

Про проходження практики

Відповідно до подання Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання Національного університету «Острозька академія»:

1.Забезпечити проходження практики студенткою ІV курсу Національного університету «Острозька академія» Єремейчук Вікторією Петрівною у відділі організаційного та правового забезпечення діяльності ради з 30 липня по 10 серпня2012 року.

2.Керівником практики призначити Снітко Наталію Сергіївну, начальника відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради .

Заступник головиради (підпис) С.Михальчук

Випадкове зображення

4.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.