від 22 червня 2012 року №37 "Про матеріальне стимулювання"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 22 червня 2012 року№37

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про службу в органах місцевого самоврядування"; постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268”Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами, наказу Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року № 77 ”Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів “із змінами, рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 320 "Про умови оплати праці", Положення про преміювання, встановлення надбавок, доплат, надання матеріальної допомогита допомоги на оздоровленняпрацівникамвиконавчого апарату Березнівської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної радивід 28 грудня 2006 року № 53; розпорядженняголови районної ради від 30 грудня 2011 року № 90 "Про умови оплати праці працівників виконавчого апаратурайонної ради" із змінами:

1. Преміювати працівників виконавчого апарату районної радивідповідно до їхособистого вкладув загальні результати роботиза червень 2012 рокуза рахунок фонду преміювання та економіїфонду оплати працізгідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради (підпис)В.Лашта

Випадкове зображення

12.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.