від 19 червня 2012 року №35 "Про затвердження проектно- кошторисної документації капітального ремонту малого залу Березнівської районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 19 червня 2012 року№35

Прозатвердження проектно-

кошторисної документації капітального ремонту

малого залу Березнівської районної ради

Відповідно до закону України "Про місцеве самоврядування в Україні ”, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560 "Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їхекспертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” із змінами, рішення районної ради від 27.04.2012 № 408 ”Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік ”, на підставі позитивного комплексного експертного звіту № 18-00561-12 (затвердженогодиректором філії ДП” Укрдержбудекспертиза” у Рівненській області 08.06.2012) щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту ”Капітальний ремонт малого залу Березнівської районної ради”:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію капітального ремонту малого залу Березнівської районної ради загальною кошторисною вартістю37,458 тис.грн. Генеральний проектувальник - ТзОВ ”ЮНР-Інвест” (ліцензіясерія АД № 040459).

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради (підпис)В.Лашта

Випадкове зображення

19.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.