від 18 червня 2012 року №33 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

від 18 червня 2012 року                                                                          №33

Про нагородження

Почесною грамотою районної ради

За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради наступних працівників Березнівської районної державної адміністрації:

Гудька Анатолія Вікторовича, начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату районної державної адміністрації;

Федорову Тетяну Андріївну, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації;

Чернецьку Наталію Юріївну, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради               (підпис) В.Лашта