від 11 червня 2012 року №31 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради "

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 11 червня 2012 року№31

Пронагородження Почесною грамотою

районної ради

За вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня дільничного інспектора міліції:

1. Нагородити Почесною грамотою районної ради наступних працівників Березнівського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області:

Гончарука

Сергія Вікторовича

- дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції, капітана міліції.

Кичуна

Віктора Володимировича

- дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції, капітана міліції;

Кондратюка

Миколу Володимировича

- старшого дільничного інспектора сектору дільничних інспекторів міліції, майора міліції;

Фіяла

Віталія Сергійовича

- дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції, старшого лейтенанта міліції;

2. Розпорядження опублікувати в районні газеті “Надслучанський вісник”.

Голова ради(підпис)В.Лашта