від 30 березня 2012 року №18 "Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

30 березня 2012 року№18

Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Скликати чотирнадцяту позачергову сесію районної ради шостого скликання 3 квітня 2012 року.

2.   Провести пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання 3 квітня 2012 року у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається. Початок засідання об 11 годині.

3.   Виконавчому апарату районної ради:

3.1 довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій та пленарного засідання сесії;

3.2. забезпечити депутатів матеріалами чотирнадцятої позачергової сесії районної ради;

3.3. на пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради запросити голову районної державної адміністрації та його заступників, начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників силових структур району, представників засобів масової інформації.

4. Повідомлення про скликання чотирнадцятої позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради (підпис) В.Лашта

до розпорядження голови

Березнівської районної ради

від "_02_"_квітня_ 2012 року №_18_