від 19 березня 2012 року №16 "Про надання одноразової грошової допомоги"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шостескликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

22 березня 2012 року№ 16

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадянщодонаданняодноразовоїгрошовоїдопомоги від 20 березня 2012 року №3, в зв’язку із скрутним матеріальним становищем сім’ї та необхідністю проведення дороговартісного лікування:

1.Надати одноразову грошову допомогу Харчуку Василю Володимировичу, ………………………………………………, в розмірі 1000 гривень.

2.Виділити з районного бюджету управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації кошти в сумі 1000 (одну тисячу) гривень для надання одноразової грошової допомоги.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради(підпис)             В.Лашта

Анонси подій