від 13 січня 2012 року №5 "Про встановлення надбавки Боровцю Б.Т."

Рівненської області
(Шосте скликання)
ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

13  січня    2012 року                                                                         № 5

Про встановлення надбавки Боровцю Б.Т.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 15.03.1999 №377 «Про реалізацію статей 14 і 16 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Встановити головному редактору районної газети «Надслучанський вісник» Боровцю Борису Тимофійовичу надбавку за інтенсивність  праці,  високі  творчі  досягнення в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

2.Умови оплати праці згідно з даним розпорядженням вводяться в дію з 1 лютого 2012 року.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                В.Лашта

Анонси подій