від 05 січня 2012 року №2 "Про встановлення лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 05 січня 2012 року                                                                         №2

Про встановлення лімітів

на   утримання  легкового

автотранспорту районної ради

1.З метою економного використання коштів та матеріальних ресурсів на утримання легкового автотранспорту районної ради встановити на 2012 рік щомісячний ліміт:

– на легковий автомобіль ГАЗ – 31105 №ВК0900АІ – пробіг 5000 км та витрати пального в кількості 590 л;

2.Придбання запасних частин для проведення поточного та капітального ремонтів легкового автомобіля відповідно до затвердженого кошторису витрат районної ради.

3.Начальнику фінансово-господарського відділу,головному бухгалтеру районної ради Яковчук В.І. забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів.

Голова ради                                                                                                          В.Лашта

Анонси подій

Випадкове зображення