Рівненська ОДПІ інформує

1. Змінилося місце проживання/назва вулиці - повідомте податкову.
2. Національний податковий форум для платників податків.
3. Затверджено новий порядок обміну електронними документами з контролюючими органами.
-------------------------------------------------------------------------

Змінилося місце проживання/назва вулиці - повідомте податкову
Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що згідно з п. 70.7 ст. 70 розд. ІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями та п.1 розд. IX Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 р. № 779, фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР або Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта за формою № 5ДРП відповідно.
Згідно з п. 3 розд. IX Положення для заповнення Заяви використовуються дані документа, що посвідчує особу громадянина, та інших документів, які подаються у разі зміни таких даних.
Отже, у разі внесення до документа, що посвідчує особу, відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), платник податків повинен подати до відповідного контролюючого органу Заяву про внесення змін до Державного реєстру за ф. № 5ДР або Заяву про внесення змін за ф. № 5ДРП.

-------------------------------------------------------------------------

Національний податковий форум для платників податків
З метою роз'яснення суб'єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства 22 вересня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 14, готель «Хрещатик» відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».
У програмі заходу заплановані виступи керівництва Департаментів ДФС України з питань практичного застосування норм податкового законодавства, зокрема, щодо останніх змін у Податковому кодексі, нових критеріїв контрольованих операцій, податкового контролю в трансфертному ціноутворенні, аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток, нюансів заповнення нової форми декларації, зупинення реєстрації податкових накладних та інших питань.
Початок семінару: 10 00, початок реєстрації  з 09 30.
Контактна інформація організатора форуму – журналу «Вісник. Офіційно про податки»:
Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.ua/forum.
Додаткову інформацію можна отримати: Тая Попова, (044) 501-06-42, (067) 506-32-64, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

-------------------------------------------------------------------------

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що 06.06.2017 року Міністерство фінансів України наказом № 557 котрий зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03.08.2017 року за № 959/30827, затвердило Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, який визначає основні організаційно-правові засади обміну електронними документами між суб’єктами електронного документообігу.
У Порядку прописано, що електронний документообіг здійснюватиметься відповідно до законодавства та на підставі договору, що визначає взаємовідносини суб’єктів електронного документообігу.
Суб’єкти електронного документообігу, які здійснюють його на договірних засадах, самостійно визначатимуть режим доступу до електронних документів, що містять конфіденційну інформацію, та встановлюватимуть для них систему (способи) захисту.
Договори про визнання електронних документів, що на день набрання чинності цим наказом будуть чинними, продовжуватимуть діяти до виникнення підстав, визначених п. 14 розділу ІІІ Порядку, а саме: отримання інформації від АЦСК про завершення строку чинності (або скасування) посиленого сертифіката керівника; отримання інформації з ЄДР про зміну керівника; отримання інформації з ЄДР про державну реєстрацію припинення юрособи; наявність в Реєстрі самозайнятих осіб інформації про зняття з обліку самозайнятої особи як платника податків в контролюючому органі; наявність у Державному реєстрі інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків підписувача Заяви про приєднання до Договору (керівника) у зв’язку зі смертю.
Наказ набере чинності через два місяці з дня його офіційного опублікування. Відповідно втратить чинність наказ ДПАУ від 10.04.2008 року №233 «Про подання електронної податкової звітності».

-------------------------------------------------------------------------

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.