Команда Березнівського вищого професійного училища перемогла у Міжрегіональному конкурсі «Юніор бізнесу»

В рамках українсько-польського проекту «Ініціативна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» відбувся конкурс на найкращу ідею підприємницької діяльності для учнівської молоді Львівської, Волинської та Рівненської областей.

У конкурсі взяли участь 50 учасників. Та лише 15 кращих команд були відібрані до участі у фіналі. За результатами фінального етапу конкурсу перше місце здобула команда ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище»: учасники євроклубу «Власна справа» Ірина Остапчук, Марія Бугай, Роман Сульжик на чолі з керівником Наталією Мельник. Переможці розробили та презентували інноваційну ідею для підприємницької діяльності зорієнтовану на потреби молоді та місцевої спільноти, а саме – відкриття барбершопу «Козак».
На  переможців  чекатиме у серпні тижневий навчальний візит до Польщі.

За інформацією прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.