Обговорили питання щодо утворення опорних шкіл

У приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулося засідання освітянської координаційної ради з питань складання регіонального плану створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів району, у роботі якого взяла участь заступник голови районної ради Людмила Пилипчук.

На засідання було винесено питання щодо модернізації існуючої мережі загальноосвітніх навчальних закладів району шляхом утворення опорних шкіл, а також питання про проекти статутів опорних шкіл та положення про їх філії. Крім того, порушувалася проблема відкриття інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах.
На початку зустрічі голова райдержадміністрації Віталій Люшин зазначив, що одним із пріоритетних завдань освітньої реформи є надання якісної освіти та, відповідно, створення опорних шкіл. Тим паче, що у програмі створення опорних шкіл передбачені вимоги щодо сучасного матеріально-технічного оснащення навчальних закладів, кваліфікаційного рівня вчителів, транспортного забезпечення і навіть ремонту доріг, якими дітей з інших населених пунктів будуть підвозити у опорні школи.
Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Бойчук поінформувала про процес реорганізації Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат», зокрема, про зміну типу та назви навчального закладу.
У ході засідання члени координаційної ради внесли ряд пропозицій.
Варто зазначити, що з метою підвищення якості надання освітніх послуг населенню району, ефективності і конкурентоспроможності освіти в нових економічних і соціокультурних умовах на черговій сесії районної ради було прийнято рішення про створення 4 опорних закладів. Зокрема, на базі Соснівського навчально-виховного комплексу "Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради Рівненської області шляхом приєднання Марининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області, Великосовпівської, Губківської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області в якості його філій; Прислуцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок" Березнівської районної ради Рівненської області шляхом приєднання Колодязнівської, Хотинської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області в якості його філій; Балашівського навчально-виховного комплексу "Колегіум – загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради Рівненської області шляхом приєднання Михалинської, Лінчинської, Яцьковицької загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області в якості його філій; Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області шляхом приєднання Великопільської, Курганської, Яблунівської, Яринівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області в якості його філій.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.