Призначено заступників голови районної державної адміністрації

Сьогодні голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин під час оперативної наради представив новопризначених заступників.

Тож першим заступником голови райдержадміністрації працюватиме Олег Піщанський. До цього часу він обіймав посаду начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.
Заступником голови райдержадміністрації призначено Ірину Жилінську, яка працювала на посаді завідувача сектору з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації.
Варто зазначити, що заступників призначено як переможців конкурсу в порядку переведення.
Очільник району побажав новопризначеним заступникам плідної праці на благо району.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.