Привітали журналістів із професійним святом

З нагоди Дня журналіста відбулася зустріч голови райдержадміністрації Віталія Люшина, заступника голови районної ради Людмили Пилипчук з трудовим колективом газети та позаштатними кореспондентами.

Керівники району подякували колективу газети і позаштатному активу за їх сумлінну творчу працю.
Під час зустрічі позитивно відзначено роботу колективу редакції газети «Надслучанський вісник», яка цьогоріч стала переможцем творчого конкурсу у номінації «Районна газета 2017 року» серед районних видань області.
За багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Березнівщини та з нагоди професійного свята кращих працівників газети та громадських кореспондентів нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.