На Березнівщині відбувся веломарафон «Поліська Січ»

3-5 червня на території Березнівського району відбувся веломарафон «Поліська Січ».
Маршрут веломарафонців розпочався з м.Рівне та пролягав через м.Березне та с.Маринин. Завершився велопробіг теж у Рівному.

Протягом трьох днів учасники марафону подолали дистанцію близько 300 км мальовничими місцями Полісся. Веломарафонці провели дві ночівлі у наметових містечках, розташованих на берегах річки Случ поблизу м.Березне та с.Маринин.
У заході взяло участь понад 350 велосипедистів з 18 регіонів України. Також були учасники із-за кордону, зокрема, з Білорусі та Швеції.
Марафон проводиться з метою популяризації велотуризму серед широких верств населення, а також розвитку туристичних маршрутів Рівненщини.
Організатори заходу – громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.