Відбулося районне свято «Творча обдарованість-2017»

30 травня у Березнівському районному будинку культури відбулося районне свято «Творча обдарованість-2017», яке традиційно відбувається напередодні Дня захисту дітей.

Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено17 учнів району за особливі успіхи і значні досягнення у навчанні та спорті
Школярі Березнівщини вибороли 41 призове місце в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Четверо учнів нашого району гідно представили Рівненську область у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ще четверо стали переможцями Малої академії наук України. А учень Орлівської ЗОШ Іванов Роман вже другий рік поспіль отримує стипендію Президента України.
Загалом нагороди отримав 71 переможець обласних, всеукраїнських, міжнародних творчих конкурсів та фестивалів, предметних олімпіад, спортивних змагань.
Також юні обдарування підготували для присутніх святкову програму.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.