На Березнівщині знову виявлено сказ

Цього разу небезпечне захворювання зафіксовано в с.Прислуч.
На  засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії розглянуто питання про здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією на території с.Прислуч захворювання на сказ, та введення карантинних обмежень.

Під час засідання прийнято рішення про введення з 31 травня 2017 року в с. Прислуч та у загрозливій 5-ти кілометровій зоні карантинних обмежень строком на 60 днів до 30 липня 2017 року. Також затверджено План комплексних заходів щодо ліквідації захворювання на сказ в с. Прислуч і загрозливій зоні.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.