На Березнівщині визначено переможців ХХ обласного фестивалю власної дитячої поезії «Провесінь – 2017»

У фестивалі взяли участь юні таланти з Гощанського, Здолбунівського, Костопільського, Зарічненського, Дубровицького, Радивилівського та Березнівського районів.

Перемогу в декламаційному турі здобули:

Молодша вікова категорія:
І місце – учень 5 класу Березнівського НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Богдан Галагуз.
ІІ місце – учень 5 класу Березнівського НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Артур Кунц.

ІІІ місце – учениця 3 класу Яцьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів Наталія Друховець.

Середня вікова категорія:
І місце – учениця 8 класу Березнівського НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Оксана Пилипака.

ІІ місце – учень 8 класу Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктор Марковець.
ІІІ місце – учениця 6 класу Соснівського НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Анастасія Веремчук.

ІІІ місце – учениця 7 класу Яцьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів Дарія Ковальчук.

Старша вікова категорія:
ІІІ місце – учень 9 класу Березнівського НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Іван Челик.

У заочному турі взяли участь 43 юні літератори. Перемогу в ньому здобули:

Молодша вікова категорія:
І місце – учениця 3 класу Колківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - ДНЗ» Дубровицького району Марія Колядич.

ІІ місце – учениця 2 класу Березнівської  ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Поліна Свиридюк.

ІІ місце - учениця 3 класу ЗОШ №1 м. Костопіль Вікторія Потапчук.
ІІІ місце – учениця 2 класу Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів  Мирослава Лісовська.

Середня вікова категорія:
І місце – учень 5 класу ЗОШ №4 м.Костопіль Максим Рачок.
ІІ місце – учениця 5 класу Великопільської ЗОШ І-ІІ ступенів Ангеліна Клімова.

ІІІ місце – учениця 7 класу Голубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Славинська.

Старша вікова категорія:
І місце – учениця 11 класу Березнівського НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Оксана Ковтун.

ІІ місце – учениця 9 класу Симонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гощанського району Дарина Бойко.
ІІІ місце – учень 10 класу ЗОШ №5 м.Здолбунів Олександр Ромашко.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.